Wszystko o firmie Caterpillar

Marka Catterpiler to firma, która specjalizuje się w produkcji maszyn kopalnianych, budowlanych, a także lokomotyw elektryczno-spalinowych, silników wysokoprężnych zasilanych gazem oraz turbin przemysłowych.
Caterpiller to firma, która ogromną wagę przywiązuje do funkcjonalności, efektywności i jakości oferowanego sprzętu. Na rynku znana jest jako firma CAT.

Oferta marki Caterpillar

Caterpillar to amerykański przedsiębiorca, który oprócz maszyn i urządzeń budowlanych oferuje swoim klientom odzież roboczą i inne akcesoria. Maszyny tej marki są powszechnie stosowane w górnictwie. Są to kombajny górnicze, ładowarki podziemne, wozidła przegubowe, albo sztywno-ramienne, które służą do pracy pod ziemia.
Maszyny marki Caterpillar wykorzystywane w branży drogowej to frezarki do nawierzchni, rozściełacze do asfaltu, walce i maszyny, które regenerują nawierzchnię. W przemyśle budowlanym używa się koparek CAT, koparko-ładowarek, spycharek, ładowarki teleskopowe.
Caterpillar to także wiele innych maszyn stosowanych w przemyśle.

Caterpillar serwis – kompleksowa dbałość o sprzęt

Marka Caterpillar obecna jest na rynku już około sto lat. Przez ten czas wyrobiła sobie doskonałą opinię m.in. poprzez fachowy Caterpillar serwis. Oferuje on swoim klientom serwis maszyn rolniczych, a także budowlanych oraz zakuwanie przewodów hydraulicznych, naprawę wózków widłowych i hydraulikę siłową.
W Caterpillar serwis pracują fachowcy, którzy posiadają znajomość mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki siłowej, a także elektromechaniki. Dzięki temu wykonują usługi na najwyższym poziomie. W serwisach tych nie brak również doświadczonych konserwatorów, którzy będą pamiętać o terminowych przeglądach i konserwacji.

Na co jeszcze można liczyć w tym serwisie?

W serwisie Caterpillar można liczyć również na pomoc mobilną w każdej sytuacji awaryjnej. Pracownicy dojada w każde miejsce i jeśli jest taka możliwość usuną usterkę na miejscu. W innym przypadku natomiast zapewnią transport w wyznaczone miejsce.
W serwisie Caterpillar dostępna jest usługa zakuwania przewodów hydraulicznych we wszystkie typy i rodzaje końcówek stosowanych w hydraulice. Są to węże hydrauliczne na różną skalę ciśnienia, węże, które zbrojone są spiralnymi warstwami, węże zbrojone stalowymi i tekstylnymi oplotami.
Liczyć tu można na montaż, naprawę oraz modernizację podnośników koszowych, żurawi i platform załadunkowych. Pracownicy serwisu pomogą także skompletować dokumentację, która jest potrzebna do odbiorczych badań. Zapewniają również obsługę kompleksową podczas badań urządzeń.